Leden 2013

Vysvědčení :))...

31. ledna 2013 v 20:31 | Šárka* |  Admin writes
Ahoj :), tenhle článek chci napsat nějaký kratší, tak snad se to povede :D Taak dneska bylo vysvědčení :D Co jste měli? Já jsem měla samé 1 :) Vůbec jsem to nečekala (nezjistila jsem to dneska), měla jsem být zkoušená, ale nebyla jsem ve škole, tak jsem čekala, že mi dá dvojku (mluvím o fyzice) :) A taky jsem počítala s dvojkou z matiky, ale tak mi dala 1, (jako nevadí mi to :D). Naposledy jsem měla samé 1 v 5. třídě a rozhodně jsem nečekala, že se mi to povede v sedmý :D Tak pište, pište, jak jste dopadli vy :)) Tak to bude všechno pa :-)

The Vampire Diaries: 4x12 A View To A Kill ~ Webclip #2

31. ledna 2013 v 15:55 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ Webclips
Objevil se webclip k nadcházející epizodě - A View To A Kill, které se dočkáme už brzy :) Ve webclipu můžeme vidět Damona, Klause a Stefana.


PŘEKLAD:
Klaus: Ahoj, kamaráde.
Damon: Co tu sakra děláš?
Klaus: Opatruji tě.
Damon: Oh.
Stefan: Jedna lahvička krve každých pár hodin zabrání vysychání. Pokud nabere příliš mnoho sil nebo tě jen bude otravovat, opět mu pusť žilou.
Damon: Ticho.. To je tvoje nejlepší zbraň? Ještě stále je na mě naštvaný kvůli tomu, že jsem se vyspal s Elenou.
Klaus: Jsi si tím jistý? Protože dnes ráno jsem ho přistihl plížit se z Rebečiny postele, z čeho jsem usoudil, že se pohnul dál.
Damon: Ale, ale.. Vypadá to tak, že si můj bratr vzal lekci z mé příručky o sexu z pomsty.
Stefan: Proč si vy dva neužijete svou malou zbližovací chvilku? Dám ti vědět, až od Rebeky získám dýku.

The Vampire Diaries: 4x13 Into The Wild ~ Extended Promo

31. ledna 2013 v 14:02 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ Promos
Už se objevilo promo k 13. epizodě - Into The Wild. V promu můžeme vidět Shanea a ostatní, kteří se vydali hledat lék. Už se na to těším :)), myslím, že to bude zajímavé, když nebudou v Mystic Falls.


PŘEKLAD:
Shane: Gratuluju. Zvládli jsme to!
.:: ČTVRTEK ::.
Elena: Kdo jiný by se tu mohl ješte objevit?
Stefan: Co je to za místo?
Shane: Pokračujte v chůzi a poslouchejte. Toto místo používá svou vlastní magii. Nejsme tu vítáni.
Damon: Už ti nevěřím. Kde je lék?

The Vampire Diaries: 4x14 Down The Rabbit Hole ~ Still

30. ledna 2013 v 14:10 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ Episode Stills
Objevila se still fotka k 14. epizodě - Down The Rabbit Hole. Škoda, že se neobjevilo víc fotek s Candice, ale aspoň něco :D Každopádně to tam Candice moc sluší <33, je to nádherná fotka :))

image host

The Vampire Diaries: 4x11 Catch Me If You Can ~ Rehash

29. ledna 2013 v 13:43 | Šárka* |  TVD ~ Videos
Objevila se rekapitulace 11. epizody - Catch Me If You Can s Arielle Kebbel (Lexi). Tohle je na nějaký čas poslední rekapitulace s Arielle Kebel, příště tam bude místo ní někdo jiný. Já bych tam chtěla třeba Saru Canning (Jenna) nebo Matta Davise (Alaric). Co myslíte vy, koho typujete? :))


The Vampire Diaries: Who's Going To Die?

27. ledna 2013 v 14:16 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ News
Milí fanoušci Vampire Diaries, připravte se na velkou smrt!
"Čeká na nás několik významných umrtí, zvlášť jedno z nich," říká pro TV Guide herečka Kat Graham (Bonnie). "Je to jeden z těch nejúžasnějších scénářů, jaké jsem kdy četla. Při jeho čtení mi tekly slzy!"
Ano, víme, že k takovým seriálům smrt prostě patří a nemusí být vždy smysluplná, no Katerina říká: "Je to vlastně jedno z těch největších úmrtí od začátku Vampire Diaries. Změní to charakter seriálu a postav do budoucna, jeho dynamiku. Změní se úplně všechno."

Zabije jeden bratr druhého? Zradí Klaus svou lásku Caroline a probodne ji? Prohraje Jeremy nějaký boj? Bude Bonniena magie příliš velká na to aby ji unesla?

» source: the-vampire-diaries.org

Já osobně se tohoto hodně bojím, protože si myslím, že to nejvíc sedí na Jeremyho nebo Bonnie, obzvlášť ten Jery ://, to bych asi nepřežila a Caroline, nad tím radši nepřemýšlet :// Zajímalo by mě v jaké epizodě se to stane, abych se na to připravila :D

Twitter #29 » New profile photo

26. ledna 2013 v 18:40 | Šárka* |  Twitter
Candice si na twitteru změnila profilovou fotku. Fotka pochází z 6.10. 2012, kdy byla Candice s přáteli na čajovém dýchánku na téma Marie Antoinetty. Candice to na fotce moc sluší, je to krásná fotka <33

image host

The Vampire Diaries: 4x13 Into The Wild ~ Synopsis

26. ledna 2013 v 17:43 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ News
TAJUPLNÝ OSTROV - Shane (hostující hvězda David Alpay) vede výpravu na pustý ostrov, který se nachází na pobřeží Nového Skotska, protože věří, že právě tam je ukryto tajemství léku. Během své cesty do vnitra ostrova Rebekah (Claire Holt) a Elena (Nina Dobrev) pokračují ve své ostré rivalitě, Stefan (Paul Wesley) dělá vše proto, aby zmírnil napětí a Damon (Ian Somerhalder) obviní Shanea, že je vede do pasti. Bonnie (Kat Graham) a Jeremy (Steven McQueen) se snaží vyluštit poselství Lovcovy značky, zatímco Shane odhalí více o legendě o Silasovi a čarodějky Qetsiyah spolu s jeho vlastní minulostí. Zpět v Mystic Falls, Tyler (Michael Trevino) konfrontuje Klause (Joseph Morgan) a Caroline (Candice Accola) se zaplete s následným násilím.

The Vampire Diaries: 4x12 A View To A Kill ~ Webclip #1

26. ledna 2013 v 15:24 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ Webclips
Objevil se první webclip z nadcházející 12. epizody - A View To A Kill. Ve webclipu je Rebekah s Klausem a ještě tam postává Stefan :))


PŘEKLAD:
Rebekah: Toto je můj domov, Niku. Nelíbí se mi, že jsi narušil moje soukromí jako nějaký maniak.
Klaus: Omlouvám se za přerušení této vaší malé schůzky, ale mám důležitou práci. Už jsi zapomněla, že náš paranoidní bratr Kol zde pobíhá s kolíkem z bílého dubu s touhou zabíjet?
Rebekah: Minulou noc se mě pokusil zabít, takže jsem nezapomněla.
Klaus: Ano, nuže, bohužel to vypadá tak, že utekl i s mou kolekcí dýk.
Rebekah: Chudáčku Niku. Jak to teď zvládneš bez svých drahých dýk? Hodili se ti vždy, když jsi chtěl ukončit konverzaci s jedním z nás.
Klaus: Kolův intenzivní strach ze Silase zašel už příliš daleko. Musíme ho chytit dřív než nadělá více škody. Vím, že máš poslední dýku a trochu bílého popela, takže sem s nimi.
Rebekah: Hm a mám zůstat bez ochrany? Tento požadavek můžeš uložit do skupiny "bez šance". Než se osprchuju, ať tu už nejsi. Slidiči zde nejsou vítáni.

The Vampire Diaries: 4x12 A View To A Kill ~ Australian Promo

26. ledna 2013 v 14:36 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ Promos
Dále se objevilo australské promo k 12. epizodě - A View To A Kill...


PŘEKLAD:
Elena: Bože můj! Ne!
Stefan: Možná, že jsou to nefungující šílenci, ale drží spolu ať se stane cokoli.
.:: DOKÁŽE HO JEDNA SEXY UPÍRKA ... ::.
Stefan: Nemyslím si, že ještě někdy budu cítit něco takového.
.:: OTOČIT ... ::.
Rebekah: Lituješ toho?
Stefan: Ne.
.:: PROTI JEHO PŘÁTELŮM? ::.
Elena: Musíme najít dýku a použít ji na Rebeku.
FANCLUBS:


Sources: candiceaccolasource.com | candice-accola.org | c-accola.net | the-vampire-diaries.org | twitter