Duben 2013

FANCLUB Candice Accola

28. dubna 2013 v 14:12 | Šárka*
Jsi fanouškem talentované herečky a zpěvačky, Candice Accoly? Tak se zapiš do fanklubu na tomto blogu. Před tím si, ale přečti pravidla, která musíš dodržovat. A pak už stačí jen vyplnit přihlášku, vybrat si jednu z ikonek pod přihláškou a dát si ji na viditelné místo na blogu.

PRAVIDLA
1. Candice musíš mít rád/a.
2. Mít na svém blogu ikonku.
3. Sem tam navštívit tento blog.
4. Dodržovat pravidla.

PŘIHLÁŠKA
1. Přezdívka
2. Blog/Web
3. Proč máš Candice rád/a?
4. Kam si dáš ikonku?

A teď si vyber jednu z ikonek, kterou si dáš na blog:

Twitter #47

28. dubna 2013 v 13:09 | Šárka* |  Twitter
Tady jsou nejnovější zprávy z twitteru Candice :))

KINGův celý EP Breaking je ještě dnes!!! Právě včas na nějakého vraha letního mixu! Gratuluji ;)


Už se nemůžu dočkat na Bloody Night Con v Barceloně! Kdo přijde?!


Hrdá na mého muže

image host

The Vampire Diaries: 4x23 Graduation ~ Synopsis

28. dubna 2013 v 11:49 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ News
KDO SI VEZME LÉK? - V den maturit je Mystic Falls napadnuto duchy, kteří touží po vyřízení starých účtů a naplnění svých nadpřirozených osudů. Po setkání s jedním z nich, je život Damona (Ian Somerhalder) ohrožen, zatímco Matt (Zach Roerig) a Rebekah (Claire Holt) spojí své síly k boji proti duchovi, který je odhodlaný najít lék. Když se všichni scházejí na maturitní projev, duchové se hrnou a nepravděpodobný hrdina bude pomáhat. Caroline (Candice Accola) dostane nečekaný a dojemný dárek a Bonniin (Kat Graham) plán vede k uzavření opony. Elena (Nina Dobrev) učiní rozhodnutí týkající se Salvatorovic bratrů a čelí konfrontaci s Katherine (Nina Dobrev). Nakonec Stefan (Paul Wesley) objeví děsivý klíč k tajemství obklopující Silase.

The Vampire Diaries: 4x22 The Walking Dead ~ Synopsis

28. dubna 2013 v 11:09 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ News
NĚCO ZLÉHO - Zatímco se blíží den maturit, Caroline (Candice Accola) se snaží rozptýlit Elenu (Nina Dobrev) tím, aby se soustředila na jednoduché úkoly, jako je odesílání pozvánek, ale Elena nemyslí na nic jiného, ​​než na svou novou posedlost . Šerifka Forbesová (Marguerite MacIntyre) volá Damona (Ian Somerhalder) a Stefana (Paul Wesley) do nemocnice, kde někdo zaútočil na pacienty. Bonnie (Kat Graham), která se stále snaží donutit Katherine (Nina Dobrev), aby jí pomohla, se odmítá vzdát svých plánů na zničení Silase. Když kvůli silnému větru v Mystic Falls vypadne proud, začínají se objevovat duchové - někteří s dobrými úmysly a další s touhou po pomstě.
Candice in Status Magazine

27. dubna 2013 v 16:02 | Šárka* |  Videos
Už jsem sem někdy ze začátku dubna přidávala photoshoot od Amandy Elkins se kterým se Candice objevila v časopisu Status. Zapomněla jsem přidat video, tak tady je, teď se to i hodí, když nemá Candice novinky. Candice ve videu můžeme vidět v čase 0:15. Ten shoot je vážně dokonalý ♥, snad se časem objeví víc fotek :)The Vampire Diaries: 4x21 She’s Come Undone ~ Promos

26. dubna 2013 v 20:59 | Šárka* |  TVD ~ S4 ~ Promos
Mám tu pro vás promo + prodloužené promo pro nadcházející 21. epizodu - She's Come Undone. Za chvilku už TVD skončí, jsem zvědavá co budu přidávat, když TVD nebude :D Ale tak uvidím... Každopádně v této epizodě budou Elenu mučit Salvatorovic bratři. Jsem zvědavá jak to s tou Elenou, nakonec bude :))


PŘEKLAD:
Damon: Je tvé staré já připraveno jít ven a bavit se?
.:: ČVRTEK ::.
Stefan: Jediná šance, kterou máme, je provokovat ji.
Caroline: Mučit ji?
.:: JAK DALEKO BYSTE ZAŠLI ::.
Damon: Holka, kterou jsme ztratili, je pořád tam, Stefane! Já se nezastavím, dokud ji nedostanu zpět.
.:: ABYSTE ZACHRÁNILI TOHO, KOHO MILUJETE ::.
Stefan: Můžeš se zastavit právě teď, je to tvá volba.
Elena: Zabiju tě.

FANCLUBS:


Sources: candiceaccolasource.com | candice-accola.org | c-accola.net | the-vampire-diaries.org | twitter