The Vampire Diaries: 5x04 - 5x13 ~ Synopsis

9. února 2014 v 13:04 | Šárka* |  TVD ~ S5 ~ News

5x04 For Whom the Bell Tolls

DEN PŘÍMĚŘÍ - Zatímco Mystic Falls dodrřuje tradiční Den Příměří na počest mrtvých, Damon (Ian Somerhalder) a Elena (Nina Dobrev) se snaží pomoct Stefanovi (Paul Wesley) během matoucího času a úkol končí tím, že se Elena dostane na emoční cestu o sobě samé. Ustaraný Matt (Zach Roerig) se snaží přijít na důvod, který se skrývá za jeho záhadnými výpadky paměti a Caroline (Candice Accola) se snaží lépe poznat Jesseho (hostující hvězda Kendrick Sampson). Jeremy (Steven R. McQueen) sděluje udivující přiznání, které Damona tvrdě zasáhne. Dr. Maxfield (hostující hvězda Rick Cosnett) rozjede plán, který všechno změní.


5x05 Monster's Ball

KOSTÝMOVÝ VEČÍREK PROKLETÝCH - V areálu univerzity je Elena (Nina Dobrev) dojatá smutným a uzavřeným studentem jménem Aaron (hostující hvězda Shaun Sipos). Elena a Damon (Ian Somerhalder) se účastní Whitmoreského Historockého plesu, oblečení jako Anne Boleyn a Henry VIII. Na plese si Elena zatancuje s Dr. Maxfieldem (hostující hvězda Rick Cosnett), který pro ní má znepokojující zprávu. Carolinin (Candice Accola) večer na plese ji přenese ze štěstí do zármutku. Mezitím Nadia (hostující hvězda Olga Fonda) odhaluje svojí překvapující historii s Katherine (Nina Dobrev) a Damon se snaží ujednat dohodu se Silasem (Paul Wesley). Silasova žádost, ve které Damon páchá nemyslitelný čín, vede k násilné konfrontaci.

5x06 Handle with Care


NEZNIČITELNÝ - Silas (Paul Wesley) vesele oznamuje Eleně (Nina Dobrev) a Damonovi (Ian Somerhalder) jeho nový cíl, ale ti mají pochyby, když jim slibuje, že splní jeden důležitý úkol na oplátku za jejich pomoc. Tessa (hostující hvězda Janina Gavankar) s jistotou říká Stefanovi (Paul Wesley) o jejím dalším kroku a pak si uvědomuje, že se Silasovi povedlo ji přechytračit. Zoufalá Katherine (Nina Dobrev) objevuje nový a nečekaný následek toho, že je zase člověkem a uvědomuje si, že potřebuje nové místo, kde by mohla zůstat. Výměnou za místo na studentské koleji nabízí Caroline (Candice Accola), že jí ukáže, jak získat odpovědi od Dr. Maxfielda (hostující hvězda Rick Cosnett). Bonnie (Kat Graham) je dojatá Jeremyho (Steven R. McQueen) sílou a odhodláním zůstat při ní. Nakonec je Damon šokovaný, když zjistí tajemství Tessina plánu.

5x07 Death and The Maiden

SÍLA DVOJNÍKŮ - Zatímco se Elena (Nina Dobrev) a Damon (Ian Somerhalder) snaží vysvětlit Stefanovi (Paul Wesley) situaci Amary (Nina Dobrev), Dr. Wes (hostující hvězda Rick Cosnett) předává Katherine (Nina Dobrev) hluboce znepokojující informace. Nadia (hostující hvězda Olga Fonda) se objeví u Carolininy (Candice Accola) koleje a hledá tam Katherine. Po překvapivé konverzaci s Amarou, sdílí Jeremy (Steven R. McQueen) a Bonnie (Kat Graham) záblesk naděje. Silas (Paul Wesley) zklame v dodržení slibu, což vede Damona k tomu, aby se obrátil pro pomoc na Tessu (hostující hvězda Janina Gavankar) a Stefan činí srdceryvné přiznání Eleně a Damonovi.

5x08 Dead Man on Campus

VEČÍREK JE U KONCE - Na Whitmoreské univerzitě, se Elena (Nina Dobrev) a Caroline (Candice Accola) rozhodnou, že je čas uspořádat velkou párty, ale jejich plány jsou narušeny, když Jesse (hostující hvězda Kendrick Sampson) potřebuje Carolininu pomoc. Na Eleninu žádost přichází Damon (Ian Somerhalder) s efektivní metodou, jak přimět Wese (hostující hvězda Rick Cosnett), aby odpověděl na jeho otázky. Na večírku Elena zjistí, že má s Aaronem (hostující hvězda Sean Sipos) hodně společného a Carolinino znepokojení ohledně Jesseho roste. Mezitím prokazuje Katherine (Nina Dobrev) Mattovi (Zach Roerig) laskavost a podaří se jí dostat se ke Stefanovi (Paul Wesley), který se stále snaží překonat události, které se staly přes léto. Nakonec dělá Bonnie (Kat Graham) vše pro to, aby se vyrovnala se svojí novou realitou a Damon činí děsivý objev o tajné společnosti.

5x09 The Cell

FLASHBACKY DO TEMNÉHO OBDOBÍ DAMONOVA ŽIVOTA - Stefan (Paul Wesley) pokračuje v tom, že nabízí Katherine (Nina Dobrev) svoji podporu, zatímco se snaží maskovat svoji vlastní bolest až do té doby, než se ukáže Caroline (Candice Accola) s neobvyklou formou terapie. Po té, co se Elena (Nina Dobrev) snaží urovnat věci s Caroline, jí stoupá znepokojení o Damona ( Ian Somerhalder) natolik, že se obrací na Aarona (hostující hvězda Shaun Sipos) pro pomoc. Později, když říká Damon Eleně o příšerném utrpení z jeho milulosti, které si nechával celá desetiletí pro sebe, sdílí s ním Elena znepokojující informaci, kterou se zrovna dozvěděla o své rodině. Nakonec se Aaron rozhodne k zoufalému postupu po té, co mluvil s Dr. Maxfieldem (hostující hvězda Rick Cosnett).

5x10 Fifty Shades of Grayson

DAMONOVA MINULOST SE VRACÍ, ABY HO PRONÁSLEDOVALA - Damon (Ian Somerhalder) si uvědouje, že je Elena (Nina Dobrev) v nebezpečí a aby ji našel, bere si na pomoc Stefana (Paul Wesley). Bratři se zastavují u Aarona (hostující hvězda Shaun Sipos), kde Damon šokuje Stefana informací o jeho rodině, kterou získal z první ruky. Když se Dr. Wes (hostující hvězda Rick Cosnett) pokouší zastavit Damona, spouští svoji tajnou zbraň a nutí Damona, aby se vypořádal s jednou částí jeho minulosti, o které si myslel, že je navždy pryč, stejně tak, jako následky po desetiletém plánování pomsty. Mezitím je Elena zděšená přiznáním Dr. Wese o jeho temné historii na Whitmoreské univerzitě a jeho konečným hlavním cílem. Nakonec se zoufalá Katherine (Nina Dobrev) obrací na Matta (Zach Roerig) pro pomoc, až dokud si neuvědomí, že možná právě Nadia (hostující hvězda Olga Fonda) je ta, která může vyřešit není problém.

5x11 500 Years Of Solitude

100. EPIZODA: POHLED DO KATHERININA DŘÍVĚJŠÍHO ŽIVOTA: Když teď čelí novým krizím, vzpomíná si Katherine (Nina Dobrev) na traumatickou noc z roku 1490, kdy porodila dceru, která jí byla okamžitě odebrána. Stefan (Paul Wesley) dává Eleně (Nina Dobrev), Caroline (Candice Accola) a Bonnie (Kat Graham) vědět, že se Katherinino zdraví obrátilo k nejhoršímu, zatímco Damon (Ian Somerhalder), Matt (Zach Roerig) a Jeremy (Steven R. McQueen) probírají některé z Katherininých nechvalně známých momentů. Nadia (hostující hvězda Olga Fonda) přichází s hrozivým plánem, jak ochránit svou matku a Stefan s Elenou jsou nuceni ji pomoct. Mezitím je Caroline zahambena, když si uvědomí, že zapomněla Elenu zasvětit do posledního šokujícího drbu a pak si libuje ve svém vlastním, trochu skandálním chování. Nakonec Elena a Katherine spolu sdílí nečekaný okamžik spojení.

5x12 The Devil Inside

HLEDÁNÍ NEJLEPŠÍ CESTY - Když Enzo (hostující hvězda Michael Malarkey) přináší Damonovi (Ian Somerhalder) hrůzný dárek a trvá na tom, že se sblíží při páchání pomsty, snaží se Damon udělat ten účtihodný čin. Po té, co sám sebe nachytá v nepříjemném a matoucím rozhovoru s Nadiou (hostující hvězda Olga Fonda), rozhodne se Matt (Zach Roerig) impulzivně uspořádat párty, kde se Caroline (Candice Accola) přiznává Eleně (Nina Dobrev) s něčím ohromným, pak musí čelit následkům jejích akcí se Stefanem (Paul Wesley) a Tylerem (Michael Trevino). Aaron (hostující hvězda Shaun Sipos) dělá, co může, aby odčinil zločiny své rodiny z minulosti a sám začíná nový život. Nakonec se Elena náhle ocitne v životu-ohrožující situaci, kdy jí zbývají pouze minuty, aby přišla na to, jak se zachránit.

5x13 Total Eclipse of the Heart

VÍTEJTE NA PLESE ZAHOŘKLÝCH - V naději, že všem pomůže přenést se přes nedávné traumatické události, přesvědčuje Caroline (Candice Accola) Elenu (Nina Dobrev) a Bonnie (Kat Graham), aby se na Whitmoreské univerzitě zúčastnily "Plesu Zahořklých" pro studenty se zlomeným srdcem. Bonnie je fascinovaná jednou studentkou, Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell), která se zdá, že má něco do činění s čarodějnictvím. Tyler (Michael Trevino) začíná mít obavy ohledně Mattova (Zach Roerig) vztahu s Nadiou (hostující hvězda Olga Fonda). Po znepokojujícím zjištění vede Stefan (Paul Wesley) frustrující rozhovor s Damonem (Ian Somerhalder) a Enzem (hostující hvězda Michael Malarkey). Dr. Wes (hostující hvězda Rick Cosnett) se snaží pokračovat ve svém výzkumném projektu s pomocí nového patrona jménem Sloan (hostující hvězda Caitlin McHugh). Damon a Enzo, kteří jsou stále rozhodnuti pro pomstu se uchylují k násilí, aby přesvědčili Bonnie a Jeremyho (Steven R. McQueen), aby jim pomohli, ale jejich plány naberou nečekaný a hrůzný obrat.

source: ninadobrev-4fans.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
FANCLUBS:


Sources: candiceaccolasource.com | candice-accola.org | c-accola.net | the-vampire-diaries.org | twitter